Balustrady - Top Fence

Firma TOP FENCE to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i montażem: konstrukcji stalowych, hal, balustrad oraz innych specjalistycznych elementów stosowanych w instalacjach przemysłowych jak i w budownictwie.

Współpracę z nami cechuje optymalizacja dokumentacji projektowej pod kątem oczekiwań klienta, mająca na celu uproszczenie i przyspieszenie produkcji oraz zmniejszenie wagi konstrukcji przy zachowaniu norm i założeń projektu.
Chcąc sprostać najbardziej wymagającym klientom TOP FENCE stawia na stałą kadrę produkcyjną oraz zarządzającą, która doskonale rozumie i realizuje naszą misję i wizję.

Działamy od 2008 roku, nieustannie się rozwijając. Podwyższamy moce produkcyjne oraz poszerzamy grono zaufanych dostawców materiałów i usług.
Obecne możliwości wytwórni pozwalają na wyprodukowanie i montaż do 60 ton konstrukcji stalowych miesięcznie lub do 1000 metrów bieżących balustrad zabezpieczonych antykorozyjnie, malowanych lub cynkowanych ogniowo.
Aktualnie TOP FENCE realizuje nową strategię opierającą się na eksporcie usług na rynki zachodnie.

Firma TOP FENCE to także produkcja i sprzedaż ogrodzeń. W ofercie firmy znajdują się między innymi: siatki i panele ogrodzeniowe, bramy wjazdowe, bramy garażowe, furtki, elementy kute, automatyka do bram oraz ogrodzenia ozdobne wykonywane pod zamówienie.
Hurtownia ogrodzeniowa TOP FENCE świadczy również usługi w zakresie montażu ogrodzeń oraz napędów do bram. Jesteśmy licencjonowanym przedstawicielem włoskiej firmy BFT, producenta automatyki do bram.

Misja firmy

Wizja firmy

Dlaczego warto nam zaufać